Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДУ ТА П'ЯТНИЦЮ
Виберіть доставку
Вкажіть назву країни, якщо це не Україна
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть якщо потрібно
Payment method
Що корисного у вітаміні В12?

7 питань про вітамін В12

Вітамін B12 - важливий вітамін, який виконує безліч важливих функцій в організмі. Він формується виключно мікроорганізмами і надходить в організм з їжею, або дієтичними вітамінними добавками. B12 - один з 8 вітамінів групи B і єдиний вітамін, який організм може накопичувати і зберігати деякий час. Сьогодні ми розповімо про особливості вітаміну В12, в чому його роль в організмі і як він впливає на наше здоров'я.
З якими завданнями справляється вітамін В12 в організмі?

Вітамін B12 необхідний для нормального функціонування головного мозку і нервової системи, а також регулює утворення червоних кров'яних тілець і ДНК. Ці клітини не можуть нормально ділитися без вітаміну B12.

Також від нього залежить метаболізм кожної клітини людського тіла, оскільки він відіграє невід'ємну частину в синтезі енергії та жирних кислот. В12 допомагає людському організму абсорбувати фолієву кислоту.

Вітамін B12 підтримує здоров'я кісток. Прийом B12 також покращує настрій і зменшує симптоми депресії, тому що знижує вироблення серотоніну в організмі, який призводить до депресивного настрою.

Крім цього, він також дає вашому тілу заряд енергії. Тому рекомендується вживати продукти з вітаміном В12, перед інтенсивними тренуваннями. Також він покращує здоров'я серця за рахунок зниження рівня гомоцистеїну, який є амінокислотою, пов'язаної з ризиком серцевих захворювань (1).
Яка рекомендована доза прийому вітаміну В12?


Щоденна кількість вітаміну B12 залежить від вашого віку. Середні денні рекомендовані кількості для різних вікових груп вказані в таблиці в мікрограмах (мкг) (2):
Як зрозуміти, що мені не вистачає вітаміну В12?

Дефіцит B12 призводить до порушень в роботі мозку і з боку нервової системи. Навіть рівень, який трохи нижче норми, призводить до деяких симптомів, таких як депресія, проблеми із пам'яттю, втома і сплутаність свідомості, безпричинна втрата ваги і зниження апетиту. У міру того, як рівень зниження збільшується, людина починає стикатися із відчуттям поколювання в руках і ногах, онімінням і труднощами в підтримці рівноваги. Дефіцит B12 також призводить до анемії, яку можна діагностувати за такими симптомами, як втома, нерегулярне серцебиття і задишка (3, 4).


Цих симптомів недостатньо, щоб самостійно діагностувати дефіцит B12 в вашому організмі. Людина, яка відчуває ці симптоми, повинен записатися на прийом до лікаря, який проведе тести, щоб визначити, чи є причиною нестача вітаміну B12.
Як довго може вітамін В12 зберігатися в організмі людини?

У порівнянні з іншими вітамінами групи В, запас вітаміну В12, виснажується набагато повільніше. Він може залишатися в організмі від 2 до 4 років без поповнення, тому дефіцит вітаміну стає помітним тільки через деякий час (3).
Чому люди, які вживають продукти тваринного походження також схильні до дефіциту В12?

Ні рослини, ні тварини не можуть синтезувати цей вітамін самостійно. Тварини отримують В12, вживаючи їжу, яка була збагачена цими мікроорганізмами. Так ці тварини стають джерелами вітаміну В12 для людей, в раціоні яких присутні продукти тваринного походження. При перетравленні продуктів тваринного походження, в організмі людини створюється кисле середовище. Вітамін В12 руйнується і не засвоюється в умовах підвищеної кислої і сильної луги.

Також до дефіциту В12 можуть привести антибіотики (в ліках, м'ясі або молоці), алкоголь, куріння, дріжджі і стрес ( 4).

Де можна знайти вітамін В12?

Одними з джерел вітаміну В12 є гриби (гливи та шиїтаке), норі, темпі, насіння (льон), збагачене цим вітаміном рослинне молоко (вівсяне, соєве). Для правильного засвоєння необхідні коферменти В12, які можна знайти в горіхах, фруктах, овочах і зелені.

Також вітамін В12 міститься в Ginger shots і Alkaline immunity drink від tobesave. У своїй продукції ми використовуємо В12 - метілкоболамін.
Чому варто звертати увагу на форму вітаміну В12?

Вітамін В12 існує в декількох формах. Поширені форми - це метилкоболамін (натуральна форма вітаміну) і цианокоболамін (синтетична форма).

Основна функція метилкоболаміна - це перетворення гомоцистеїну в метіонін, що покращує нашу серцево-судинну систему. Метилкоболамін проводиться шляхом модифікації цианокоболаміна. Більшість вітамінних добавок складається з цього типу вітаміну B12, так як це найбільш корисна форма (5).

Цианокобаламін - це синтетична форма, яку виготовляється в лабораторії, оскільки природа не пропонує нам цю форму. Це не зовсім корисна форма вітаміну B12, бо нашому організму потрібно багато енергії для обробки цианокобаламіна.
Зберігайте і дбайте про своє здоров'я разом з SАVE. І не забудьте про своїх близьких ♥ ️
АНАСТАСІЯ
СЛІДКУЙ ЗА НАМИ
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE
ІНШІ ЦІКАВІ СТАТТІ