Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДУ ТА П'ЯТНИЦЮ
Виберіть доставку
Вкажіть назву країни, якщо це не Україна
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть якщо потрібно
Payment method
Як обрати рослинне молоко?

Короткий гід по рослинному молоку

SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR EARTH
SÁVE YOUR LIFE

Ці фрази є ключовими в ідеї компанії SÁVE. І вибір на користь рослинного молока є одним з найбільш важливих кроків, що людина може зробити для збереження і турботи про своє здоров'я та нашої планети. Так як молочна промисловість використовує велику кількість ресурсів, у тому числі землі і води.

Усе більше людей відмовляються від молочних продуктів, обираючи їм здорову альтернативу - рослинне молоко.
Цікавий факт: 22 серпня - Всесвітній день рослинного молока
Вибір рослинного молока на прилавках величезний: рисове, мигдальне, гречане, соєве, кокосове, вівсяне і не тільки. З десятків видів рослинного молока складно зупинити свій вибір на одному. Якщо ви хочете замінити коров'яче молоко або спробувати іншу альтернативу молоку, ось короткий посібник з кількох популярних немолочних варіантів, їх впливу на Ваше здоров'я та навколишнє середовище.
Мигдальне молоко

У мигдальному молоці на 50% менше калорій, ніж в звичайному коров'ячому молоці. Невелика кількість жиру в мигдальному молоці - це корисні ненасичені жири. Воно має м'який і злегка горіховий смак, і щільну текстуру. Мигдальне молоко є багатим джерелом кальцію, має потужну антиоксидантну дію, корисне для нервової системи, м'язів, шкіри та серцево-судинної системи.

Добре підходить для приготування лате, смузі, коктейлів.
Кокосове молоко

Кокосове молоко виробляється з кокосової м'якоті і є популярним компонентом страв - воно відмінно підходить для приготування каррі, супів, веганського морозива і вершків для кави. Ви також можете знайти в магазині кокосовий йогурт, а з кокоса - відмінний веганський сир! Це від природи солодкий продукт з дуже низьким вмістом вуглеводів.

Завдяки багатому складу, вживання кокосового молока добре впливає на серцево-судинну і шлунково-кишкову системи, допомагає стабілізувати рівень гемоглобіну, глюкози і холестерину в крові, покращує роботу мозку.

Одна з переваг кокосового молока - його низький вплив на навколишнє середовище, особливо в порівнянні з соєвим і мигдальним молоком. Чим більше посаджено кокосових пальм, тим більше вуглецю поглинається з навколишнього середовища. Це допомагає знизити негативний вплив парникових газів на атмосферу, а також збагачує ґрунт.
Вівсяне молоко
Вівсяне молоко злегка солодке, з легкою консистенцією, схоже на нежирне молоко. Цей напій багатий білком. Більш того, білка у вівсяному молоці міститься більше, ніж в мигдальному, рисовому, кокосовому молоці, в яких білка невелика кількість. За вмістом протеїну вівсяне молоко поступається тільки соєвому, гороховому і молоку тваринного походження. В цьому молоці також більше клітковини, ніж в інших видах молока, що важливо, оскільки воно допомагає регулювати травлення і знижує рівень холестерину.

Підходить для приготування каші, напоїв, смузі. Так само вівсяне молоко буде ідеальним доповненням до наших хрустких кранчів за рахунок свого смаку та консистенції. Це молоко можна придбати у нашому інтернет-магазині, щоб усе необхідне для вживання кранчів було під рукою.


З екологічної точки зору вівсу не потрібно стільки води, як для інших видів рослинного молока. Наприклад, для виробництва мигдального молока потрібно в шість разів більше води, а вирощування вівса, в цілому, є більш стійким, так як воно виробляє менше вуглецю під час вирощування. Вівсяне молоко - один з варіантів з найменшим впливом на навколишнє середовище в цьому списку!
Соєве молоко

Соєве молоко - одна з найбільш поживних альтернатив молоку з низьким вмістом жиру та без холестерину. Воно помірно калорійне і є хорошим джерелом білка. Це молоко сприяє зниженню рівня холестерину в організмі, поліпшенню кровообігу та загоєнню ран.

Має специфічний смак, який може сподобатися не всім, але смак можна регулювати додаванням ванілі або кориці.

Соєве молоко підходить для різноманітних цілей та може використовуватися без обмежень для приготування їжі, випічки або кави. Так само воно має властивість добре вспінюватись.

При використанні соєвого молока слід враховувати глобальний вплив вирощування сої на навколишнє середовище. Багато тропічних лісів по всьому світу були знищені, щоб звільнити місце для росту сої. Якщо Ви хочете додати соєве молоко в свій раціон, спробуйте знайти органічні бренди місцевого виробництва, щоб знизити вплив на навколишнє середовище.
Рисове молоко

Рисове молоко з меншою ймовірністю викликає харчову алергію в порівнянні з будь-яким іншим молоком, оскільки воно не містить горіхів і глютену.

Воно має яскравий солодкий смак і водянисту текстуру. Рисове молоко надзвичайно низькокалорійне, в ньому дуже мало білків і жирів. Текстура рисового молока добре поєднується з супами і соусами, але може бути занадто солодкою для солоних страв.

Виробництво рису вимагає багато води і викликає занепокоєння в періоди посухи. Але за довгу історію вирощування рису в усьому світі фермери розробили стійкі методи і іригаційні системи, щоб знизити вплив на навколишнє середовище.


Серед продукції SAVE рослинне молоко знадобиться для приготування наших функціональних лате, а також для хрустких кранчів - Blue mango crunch, Caramel coconut crunch та Pink berries crunch.
Чому краще використовувати рослинне молоко?

Взагалі, для приготування лате з наших raw-сумішей суперфудів можна використовувати молоко будь-якого походження. Якщо це молоко тваринного походження, то краще використовувати знежирене молоко.

Використання рослинного молока для наших функціональних лате та хрустких кранчів - це наша рекомендація, так як кожен компонент у складі нашої продукції несе велику користь для Вашого організму. А з рослинним молоком вони будуть більш корисними для Вас.

На якому рослинному молоці ми рекомендуємо готувати наші лате?

Найсмачніше буде на рисово-мигдальному молоці фірми VegaMilk або Natrue. Воно неймовірно смачне і тільки підкреслює смак самого лате, не перебиваючи його. У складі немає підсолоджувачів та консервантів. Завдяки невисокому % жирності воно відмінно взбивається в пінку, яка прикрасить Ваш напій.

Соєве молоко ми не рекомендуємо використовувати, так як воно псує смак.

* Якщо Ви хочете більш солодкий смак, то можна додати підсолоджувач за смаком
Яке рослинне молоко краще обрати для наших кранчів?

Для наших хрустких кранчів ми рекомендуємо використовувати вівсяне молоко фірми VegaMilk. За рахунок відсутності доданого цукру в цьому молоці, воно підкреслює смак самих кранчів, допомагаючи відчути увесь їх аромат та смак.
Як обрати рослинне молоко правильно?

При виборі рослинного молока насамперед зверніть увагу не на "відомий бренд", а на склад. Основні моменти - це кількість фактичного інгредієнта в складі молока; чи немає доданих олій; відсутність доданого цукру (але в молоці можуть міститися природні цукру, наприклад, як в рисовому і вівсяному, але виробник повинен вказувати це на упаковці); чи збагачене рослинне молоко кальцієм.

І, звичайно ж, не забудьте звернути увагу на дату виготовлення молока. Зазвичай, рослинне молоко зберігається не більше року.
Як ми бачимо, рослинне молоко дуже різноманітне за смаком, текстурою, у застосуванні, що дозволяє обрати для себе молоко за необхідними особисто Вам критеріями - вибір великий.
АНАСТАСІЯ
СЛІДКУЙ ЗА НАМИ
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE
ІНШІ ЦІКАВІ СТАТТІ