Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Виберіть доставку
Розіграш серед покупців 🎁
На честь Дня Народження SAVE ми оголошуємо конкурс з трьома переможцями! Для участі, потрібно зробити замовлення на будь-яку суму та поставити позначку у віконці «я погоджуюсь, прийняти участь...» Результати будуть оголошені у Instagram 21.04. У разі перемоги з Вами з контактує менеджер
Payment method
Про бренд SAVE та про імбирні шоти, суміші суперфудів, хрустка гранола
Бренд SAVE
SAVE - це про тебе та для тебе️ ♥

Ми виробляємо перші у світі солодощі на основі імбирного фрешу, перші в Україні дійсно смачні суміші суперфудів та дуууже смачну та хрустку гранолу з нашими сумішами. Всі наші продукти поєднує те, що вони:
- містять безліч суперфудів та мінералів
- зміцнюють іммунітет та збагачують організм вітаминами та пробіотиками
- повністю vegan та мають plactic-free пакування
Продукція була створена лише для того, щоб зберегти Ваше здоров'я, гарний настрій та нашу планету.

Компанія співпрацює із корпоративними, оптовими партнерами та з індивідуальними клієнтами. То ж купити SAVE може кожен!
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE

Лінійка продуктів SAVE

Лінійка SAVE була створена з головною метою - зберігати Ваше здоров'я, життєву енергію та гарний настрій та щоб Ви мали можливість робити це смачно, естетично та безпечно для нашої планети. Саме це є філософією бренду.

“Для мене - це дуже важлива лінійка продуктів, в якій я можу реалізувати усі свої давні бажання: повністю plastic-free упаковка; наявність важливих вітамінів, яких потребують усі, незалежно від Вашого типу харчування - це В12 та D3; смак продукту та його якість", - говорить засновниця SÁVE Єлизавета (@eliseponko)

Ідея цієї лінійки з'явилась ще у жовтні 2019 року у Данії, під час робочої поїздки. Як ми знаємо, у Данії приділяється багато уваги свідомому споживанню та питанням екології. Надихнувшись цими ідеями, з'явився концепція лінійки нових продуктів SAVE. Спочатку компанія виготовляла Ginger shots на основі імбирного фрешу в поєднанні з вітамінами та суперфудами у двох форматах - на 15 та на 6 шотів, а згодом з'явилася нова лінійка - raw superfoods blend.

SAVE один з небагатьох українських виробників, що для пакування усіх продуктів використовує екоупаковку з кукурудзяного біополімеру, яка підлягає компостуванню та розкладається в природному середовищі на 99% за півроку.

Піклуйтесь про своє здоров'я та нашу планету смачно разом з SAVE
RUS version

SAVE - это первый в Украине производитель сладостей на основе имбирного фреша в сочетании с суперфудами и витаминами, и raw-блендов с витаминами и пробиотиками.

Компания сотрудничает с корпоративными клиентами и индивидуальными.

Линейка SAVE была создана с главной целью - сохранять Ваше здоровье, жизненную энергию и хорошее настроение и чтобы Вы имели возможность делать это вкусно, эстетично и безопасно для нашей планеты. Именно это является философией линейки.

"Для меня - это очень важная линейка продуктов, в которой я могу реализовать все свои давние желания: полностью plastic-free упаковка; наличие важных витаминов, в которых нуждаются все, независимо от Вашего типа питания - это В12 и D3; вкус продукта и его качество", - говорит основательница SÁVE Елизавета (@eliseponko).

Идея этой линейки продуктов появилась еще в октябре 2019 года в Дании, во время рабочей поездки. Как мы знаем, в Дании уделяется много внимания сознательному потреблению и вопросам экологии. Вдохновившись этими идеями, появилась концепция линейки новых продуктов SAVE. Сначала компания производила Ginger shots на основе имбирного фреша в сочетании с витаминами и суперфудами в двух форматах - на 15 и на 6 шотов, а впоследствии появилась новая линейка - raw superfoods blend.

SAVE один из немногих украинских производителей, который для упаковки всех продуктов использует эко-упаковку из кукурузного биополимера, которая подлежит компостированию и разлагается в естественной среде на 99% за полгода.

Заботьтесь о своем здоровье и нашей планете вкусно вместе с SÁVE
АНАСТАСІЯ
СЛІДКУЙ ЗА НАМИ
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE
ІНШІ ЦІКАВІ СТАТТІ