Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У ПОНЕДІЛОК, СЕРЕДУ ТА П'ЯТНИЦЮ
Виберіть доставку
Вкажіть назву країни, якщо це не Україна
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть якщо потрібно
Payment method
Про бренд SAVE та про імбирні шоти, суміші суперфудів, хрусткі кранчі
Бренд SAVE
SAVE - це про тебе та для тебе️ ♥

Ми виробляємо перші у світі солодощі на основі імбирного фрешу, перші в Україні дійсно смачні суміші суперфудів та дуууже смачні та хрусткі кранчі з нашими сумішами.

Всі наші продукти поєднує те, що вони:

- містять безліч суперфудів та мінералів
- зміцнюють іммунітет та збагачують організм вітаминами та пробіотиками
- повністю vegan

Продукція була створена лише для того, щоб зберегти Ваше здоров'я, гарний настрій та покращити Ваше життя, завдяки силі рослин (природі).

Компанія співпрацює із корпоративними, оптовими партнерами та з індивідуальними клієнтами. То ж купити SAVE може кожен!
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE

Лінійка продуктів SAVE

Лінійка SAVE була створена з головною метою - зберігати Ваше здоров'я, життєву енергію та гарний настрій та щоб Ви мали можливість робити це смачно, естетично та безпечно для нашої планети. Саме це є філософією бренду.

“Для мене - це дуже важлива лінійка продуктів, в якій я можу реалізувати усі свої давні бажання: наявність важливих вітамінів, яких потребують усі, незалежно від Вашого типу харчування - це В12 та D3; смак продукту та його якість", - говорить засновниця SÁVE Єлизавета (@eliseponko)

Ідея цієї лінійки з'явилась ще у жовтні 2019 року у Данії, під час робочої поїздки. Як ми знаємо, у Данії приділяється багато уваги свідомому споживанню та питанням екології. Надихнувшись цими ідеями, з'явився концепція лінійки нових продуктів SAVE. Спочатку компанія виготовляла Ginger shots на основі імбирного фрешу в поєднанні з вітамінами та суперфудами у двох форматах - на 15 та на 6 шотів, а згодом з'явилася нова лінійка - raw superfoods blend.

Піклуйтесь про своє здоров'я смачно разом з SAVE
RUS version

SAVE - это первый в Украине производитель сладостей на основе имбирного фреша в сочетании с суперфудами и витаминами, и raw-блендов с витаминами и пробиотиками.

Компания сотрудничает с корпоративными клиентами и индивидуальными.

Линейка SAVE была создана с главной целью - сохранять Ваше здоровье, жизненную энергию и хорошее настроение и чтобы Вы имели возможность делать это вкусно, эстетично и безопасно для нашей планеты. Именно это является философией линейки.

"Для меня - это очень важная линейка продуктов, в которой я могу реализовать все свои давние желания: наличие важных витаминов, в которых нуждаются все, независимо от Вашего типа питания - это В12 и D3; вкус продукта и его качество", - говорит основательница SÁVE Елизавета (@eliseponko).

Идея этой линейки продуктов появилась еще в октябре 2019 года в Дании, во время рабочей поездки. Как мы знаем, в Дании уделяется много внимания сознательному потреблению и вопросам экологии. Вдохновившись этими идеями, появилась концепция линейки новых продуктов SAVE. Сначала компания производила Ginger shots на основе имбирного фреша в сочетании с витаминами и суперфудами в двух форматах - на 15 и на 6 шотов, а впоследствии появилась новая линейка - raw superfoods blend.

Заботьтесь о своем здоровье вкусно вместе с SÁVE
АНАСТАСІЯ
СЛІДКУЙ ЗА НАМИ
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE
ІНШІ ЦІКАВІ СТАТТІ