-30% знижки на все ♥️
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВОК ЗАМОВЛЕНЬ У ВІВТОРОК 20.07 НЕ БУДЕ. УСІ ЗАМОВЛЕННЯ БУДУТЬ ВІДПРАВЛЕНІ З СЕРЕДИ 21.07.
Ми хочемо, щоб Ви отримували якісні вироби, тому кожну посилку додатково пакуємо у фольгу для збереження температурного режиму та додаємо наліпку «Зберігати подалі від сонячних променів»
Будь ласка, перевіряйте посилку одразу при отриманні та у разі виникнення труднощів - пишіть нашому менеджеру.
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть якщо потрібно
Payment method
Про бренд SAVE та про імбирні шоти, суміші суперфудів, хрусткі кранчі
Бренд SAVE
SAVE - це про тебе та для тебе️ ♥

Ми виробляємо перші у світі солодощі на основі імбирного фрешу, перші в Україні дійсно смачні суміші суперфудів та дуууже смачні та хрусткі кранчі з нашими сумішами.

Всі наші продукти поєднує те, що вони:

- містять безліч суперфудів та мінералів
- зміцнюють іммунітет та збагачують організм вітаминами та пробіотиками
- повністю vegan

Продукція була створена лише для того, щоб зберегти Ваше здоров'я, гарний настрій та покращити Ваше життя, завдяки силі рослин (природі).

Компанія співпрацює із корпоративними, оптовими партнерами та з індивідуальними клієнтами. То ж купити SAVE може кожен!
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE

Лінійка продуктів SAVE

Лінійка SAVE була створена з головною метою - зберігати Ваше здоров'я, життєву енергію та гарний настрій та щоб Ви мали можливість робити це смачно, естетично та безпечно для нашої планети. Саме це є філософією бренду.

“Для мене - це дуже важлива лінійка продуктів, в якій я можу реалізувати усі свої давні бажання: наявність важливих вітамінів, яких потребують усі, незалежно від Вашого типу харчування - це В12 та D3; смак продукту та його якість", - говорить засновниця SÁVE Єлизавета (@eliseponko)

Ідея цієї лінійки з'явилась ще у жовтні 2019 року у Данії, під час робочої поїздки. Як ми знаємо, у Данії приділяється багато уваги свідомому споживанню та питанням екології. Надихнувшись цими ідеями, з'явився концепція лінійки нових продуктів SAVE. Спочатку компанія виготовляла Ginger shots на основі імбирного фрешу в поєднанні з вітамінами та суперфудами у двох форматах - на 15 та на 6 шотів, а згодом з'явилася нова лінійка - raw superfoods blend.

Піклуйтесь про своє здоров'я смачно разом з SAVE
RUS version

SAVE - это первый в Украине производитель сладостей на основе имбирного фреша в сочетании с суперфудами и витаминами, и raw-блендов с витаминами и пробиотиками.

Компания сотрудничает с корпоративными клиентами и индивидуальными.

Линейка SAVE была создана с главной целью - сохранять Ваше здоровье, жизненную энергию и хорошее настроение и чтобы Вы имели возможность делать это вкусно, эстетично и безопасно для нашей планеты. Именно это является философией линейки.

"Для меня - это очень важная линейка продуктов, в которой я могу реализовать все свои давние желания: наличие важных витаминов, в которых нуждаются все, независимо от Вашего типа питания - это В12 и D3; вкус продукта и его качество", - говорит основательница SÁVE Елизавета (@eliseponko).

Идея этой линейки продуктов появилась еще в октябре 2019 года в Дании, во время рабочей поездки. Как мы знаем, в Дании уделяется много внимания сознательному потреблению и вопросам экологии. Вдохновившись этими идеями, появилась концепция линейки новых продуктов SAVE. Сначала компания производила Ginger shots на основе имбирного фреша в сочетании с витаминами и суперфудами в двух форматах - на 15 и на 6 шотов, а впоследствии появилась новая линейка - raw superfoods blend.

Заботьтесь о своем здоровье вкусно вместе с SÁVE
АНАСТАСІЯ
СЛІДКУЙ ЗА НАМИ
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE
ІНШІ ЦІКАВІ СТАТТІ