Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Виберіть доставку
Розіграш серед покупців 🎁
На честь Дня Народження SAVE ми оголошуємо конкурс з трьома переможцями! Для участі, потрібно зробити замовлення на будь-яку суму та поставити позначку у віконці «я погоджуюсь, прийняти участь...» Результати будуть оголошені у Instagram 21.04. У разі перемоги з Вами з контактує менеджер
Payment method

ALKALINE IMMUNITY DRINK | raw суміш суперфудів, 200 g

0206
495
грн.
550
грн.
Cуміш суперфудів raw з вітамінами та пробіотиками

✔️ зміцнює імунітет
✔️ заряджає superфудами
✔️ джерело вітаміну D3
✔️ 10% рослинного білку
✔️ покращує травлення
✔️ free: coffeine, gluten, dairy
✔️ без рафінованого цукру

Корисна суміш з суперфудами, вітамінами та пробіотиками для зміцнення вашого імунітету та підтримки гарного функціонування ШКТ. Неймовірно смачна суміш, яку можна додавати до каші, до смузі, до води, у морозиво.

В упаковці - 60-66 порцій


Смак: ананас, ківі, селера.

Яка суміш на смак?

Це суміш на кожен день, рекомендуємо вживати його зранку, на голодний шлунок (перед сніданком). Він нормалізує рівень pH в крові, прибирає нудоту, покращує загальне самопочуття.


• Використовуємо тільки натуральні інгредієнти
• Пакування plastic-free


Розмір банки - h=16 см; r=6 см

Технічні умови України № 10.8-3441905037-001:2019. СУМІШ СУПЕРФУДІВ RAW "ALKALINE IMMUNITY DRINK" від SAVE. Термін придатності: 6 місяців. Вага нетто: 200 г. +\- 5%. Номером партії є дата виробництва. Склад: пудра з паростків ячменю, пудра ананасу, пудра ківі, нектар з квітів кокосу, матча, пудра кейла, пудра селери, інулін, рисовий концентрат (протеїн), пробіотики, В12. Без ГМО. Виробник: ФОП Пономаренко В.В. Адреса потужностей виробництва: 61003, м. Харків, вул. Ковальська, 2. Зберігати в сухих, вентильованих приміщеннях, котрі не мають сторонніх запахів, подалі від сонячних променів і вологості не більше 75%. Зберігати при температурі від +5° до +25° градусів за Цельсієм. Після відкриття та після кожного використання щільно закривати кришку на банці.
Ківі & селера - Регенерація тканин, олужнює організм, джерело білка і має високий вміст вітаміну С.

Вітамін В12 & пробіотики - допомагає засвоєнню корисних речовин, підтримка функцій мозку та ШКТ.

Кейл & паростки ячменю - антиоксидант, очищує організм, зменшує запалення та рівень "поганого" холестерину.

Нектар & інулін - натуральний пребіотик та нормалізує рівень цукру в крові, підвищує працездатність мозку.
ЧОМУ ВОНА КОРИСНА
Studio Headphones
SKU: 700.954.29
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
100
грн.